Paziņojums

Igaunijas prezidenta kundze Evelīna Ilvesa ierodas oficiālā vizītē veikalā "Grauda Spēks"

Foto: Mārtiņš Biķis, 06.06.2012

2012.gada 6.jūnijā Igaunijas prezidenta kundze Evelīna Ilvesa savas trīs dienu valsts vizītes laikā Latvijā apciemoja SIA "BBFood" veikalu "Grauda Spēks".

Ilvesa kundze ir mediķe un kaimiņu valstī Igaunijā viņa iestājas par veselīgu dzīvesveidu un tā popularizēšanu. Jau vairāk kā desmit gadus viņa pati mājās cep maizīti.

Viesošanās laikā Grauda Spēka vadītājs Raimonds Biedrītis iepazīstināja viesi ar uzņēmumu un Ilvesa kundze atzina, ka šādu uzņēmjdarbības veidu līdz šim nekur pasaulē vēl nebija redzējusi.

Grauda Spēks degustācijai bija sarūpējis svaigi ceptu Sēklu maizīti. To augsti novērtēja Ilvesa kundze.

Atvadoties Grauda Spēka vadītājs uzdāvināja Ilvesa kundzei svaigi maltus pilngraudu kviešu un rudzu miltus, no kuriem jau nedēļas nogalē  tiks cepta maizīte.

Savukārt Grauda Spēka grāmatu plauktu papildināja lieliska (Maaliline Gurmee) pavārgrāmata.


Warning: include(/var/www/sites/graudaspeks/graudaspeks.lv/subdomains/www/html/components/com_content/routers.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/graudaspeks/public_html/components/com_content/content.php on line 21

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/var/www/sites/graudaspeks/graudaspeks.lv/subdomains/www/html/components/com_content/routers.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php') in /home/graudaspeks/public_html/components/com_content/content.php on line 21