Paziņojums

Smilšu mīkla ar rīsu miltiem

Lietotāju novērtējums:  / 1
SliktākaisLabākais 

 

Sastāvdaļas:

- Rīsu milti - 1,5 glāzes
- Sviests - 75 gr.
- Auksts ūdens - 4 ēd.k.
- Cukurs - 1 t.k.
- Sāls - 0,5 t.k.

 

Pagatavošana: sviestu sakapā ar rīsu miltiem un sāli (ja plānots izmantot saldu pildījumu - pievieno arī 1 ēd.k. cukura vai medus), pielej ūdeni līdz veidojas irdena, drūpoša mīkla - to liek formā (24 cm diametrs) un pilda pēc izvēles ar saldu vai sāļu pildījumu.

Mocarellas  - tomātu pildījums:
3 vidēji lieli tomāti, 2 iepakojumi (125 gr.) mocarellas siera, nedaudz rīvēta cietā siera, garšvielas.
Mīklas pamatni cep cepeškrāsnī 15 min.180-200  grādu temperatūrā pēc Celsija, mazliet atdzesē un  izkaisa ar sieru, uzklāj tomātus pārkaisa ar garšvielām (baziliku, kaltētiem sīpoliem, melnajiem pipariem), pārliek ar mocarellas šķēlītem un cep 30-40 minūtes 180-200  grādu temperatūrā pēc Celsija.

Garšo labi gan silts, gan auksts.

Rīsu milti ļoti labi uzsūc mitrumu, tādēļ izmantojot rīsu miltu smilšu mīklu droši var gatavot pildījumus ar sulīgiem augļiem, dārzeņiem, mērcēm.


Warning: include(/var/www/sites/graudaspeks/graudaspeks.lv/subdomains/www/html/components/com_content/routers.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/graudaspeks/public_html/components/com_content/content.php on line 21

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/var/www/sites/graudaspeks/graudaspeks.lv/subdomains/www/html/components/com_content/routers.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php') in /home/graudaspeks/public_html/components/com_content/content.php on line 21