Paziņojums

Par mums

Mēs esam ģimene - Raimonds, Ieva, Rūdis, Katrīna, mazā Ieva un Pēteris - kas ikdienā izvēlas videi un cilvēkiem draudzīgus produktus.


Priecājamies, ka Latvijas daba ir bagāta ar dažādiem augiem, kurus izmanto pārtikā. Uztura piramīdas pašā apakšā ir milti, maize, putraimi un citi graudu izstrādājumi. Šo produktu galvenās uzturvielas ir ogļhidrāti, olbaltumi, šķiedrvielas, dzelzs, kalcijs, B grupas vitamīni. Graudaugi ir mūsu uztura pamatprodukti un tie veido lielāko daļu no mūsu ikdienas uztura. Pēc iespējas vairāk jāizvēlas pilngraudu produkti un rupja maluma milti - tādēļ mēs paši izvēlamies un piedāvājam cilvēkiem iepazīties ar dažādām receptēm, kuras ir gatavotas no pilngraudu miltiem.

Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet visu nepieciešamo, lai mājās pagatavotu savu pilngraudu maizi, pankūkas, makaronus, pārslas un daudz ko citu.

Bet mūsu ģimenes veikalā klienta klātbūtnē pēc izvēlētās receptes mēs pagatavosim svaigi maltus miltus, pievienojot visas sastāvdaļas, lai Jūs mājās varētu pagatavotu pilnvērtīgus pilngrauda produktus  :)

Raimonds

SIA "Grauda Spēks" vadītājs - sertificēts bioloģiskās lauksaimniecības speciālists. Iecienītākā uzkoda - Pilngraudu vafeles.

Ieva

SIA "www.bbfactory.lv" vadītāja - kosmētiķe, sertificēta dabīgās kosmētikas speciāliste. Pārsteidz ģimeni ar dažādiem pilngraudu produktiem (maizi, makaroniem, kēksiem, pankūkām, smalkmaizītēm).

Rūdis

Rūda iecienītākais produkts, ko gatavo mamma ir pilngraudu rauga pankūkas ar zemenēm un saldējumu.

Katrīna

Šīs vasaras atklājums - šokolādes cepumiņi no svaigi maltiem auzu un kviešu miltiem :)

Ieva

Četru graudu pārsalas - maza bērna gardumiņš.

Pēteris

2014.g maijā pirmo reizi nobaudīs "Spēka Putru" :)


Warning: include(/var/www/sites/graudaspeks/graudaspeks.lv/subdomains/www/html/components/com_content/routers.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/graudaspeks/public_html/components/com_content/content.php on line 21

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/var/www/sites/graudaspeks/graudaspeks.lv/subdomains/www/html/components/com_content/routers.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php') in /home/graudaspeks/public_html/components/com_content/content.php on line 21